מי אני?

Riki-3752.jpg

תודה שבאתם!

נעים להכיר, ריקי ברנר, נשואה לאורון, אמא לאלין, ליעד ונועה, בעלים של בית מאמן ומפתחת שיטת בית מאמן. 

מאמנת הורים וילדים, מנחה השתלמויות באימון ילדים למורים ואנשי חינוך, מחברת הספר "הירח קרוב מתמיד".

"בית מאמן" הוא צירוף מילים שמספר את הסיפור שלי כילדה והבית שהייתי רוצה לגדול בו.

הסיפור של בית מאמן מתחיל לפני כעשור, כשהייתי בשנות ה-20 לחיי עמדתי לראשונה מול משבר גדול אשר ערער אותי ואת האדם שהייתי ואת כל האמת שחייתי על פיה.

הבנתי שאין  בידיי הכלים לפתור אותו ובעצת חברה טובה יצאתי למסע מרתק בו רכשתי כלים שעזרו לי להתמודד עם המשבר. נחשפתי לעולם האימון והפסיכולוגיה החיובית ובדרך התחדדה אצלי ההבנה שאין אמת אחת ושיש לי את האפשרות לבחור כל יום מחדש.

 

וכבר באותו הרגע, עוד הרבה שהפכתי להיות אמא, הבנתי שכשאהיה אמא, אגדל את ילדיי בבית מְאַמֵּן שיעניק להם כלים בסיסיים וחשובים להתמודדות עם אתגרים בחיים, יפתח בהם תחושת מסוגלות גבוהה, עצמאות, בטחון עצמי, שיבינו שיש להם אפשרות בחירה ומעל הכל אמונה גדולה בעצמם.

 

וכשקיבלתי את הבשורה שאני בהריון עם תאומים, במקום להילחץ התחלתי ללמוד ולהתעמק בנושא ורכשתי עוד ועוד ידע שיאפשר לי לגדל את הילדים שלי בבית בו הייתי רוצה לגדול ולהעניק לילדים שלי את כל מה שיאפשר להם להסתובב בעולם עם אמונה, תחושת מסוגלות ובטחון שהם יכולים להגיע לכל ירח שיבחרו.

ומאז ועד היום אני לא מפסיקה ללמוד על הורות וחינוך. 

וכך, התאומים שלי, אלין וליעד, נולדו לבית מאמן שבו מדוברת ומתנהגת שפה כזו, שפה מאמנת.

לאחר 13 שנים בעבודה בתפקידי הדרכה, אימון וניהול איגדתי את כל הגישה שלי לידי חומר כתוב והקמתי את בית מאמן מתוך מטרה אחת ברורה – לטעת בילדים מהארץ ומהעולם את האמונה בעצמם וביכולתם להגיע לכל ירח שיבחרו ולצייד אותם בכלים ומיומנויות שיסייעו להם בבגרותם, בבית ומחוצה לו.

הדרך אליהם עוברת בתוכניות האימון שמיושמות בבית בו הם גדלים ובמוסדות בהם הם מתחנכים.

שמתי כנר לרגליי את המטרה הזאת ואני פועלת להשפיע על כל הילדים באופן ישיר ודרך כל מי שבא במגע איתם: על ידכם ההורים, מורים, אנשי חינוך.

ומה עם הסמכות? 

בעלת תואר שני בחינוך והוראה בהצטיינות, מורה להוראה מותאמת, אימון ילדים מטעם בר אילן, הדרכת הורים למתבגרים בגישת אדלר, מוסמכת באימון אישי ועסקי מטעם תו"ת,  אימון מונטסורי וקורסים אקדמיים בנושאים: התפתחות הילד, פסיכופתולוגיה. 

ומעבר לזה, לומדת כל יום בחיי איך להיות אשת מקצוע ואמא טובה יותר. 

ריקי